Korzystanie z witryny www.przeklad24.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na korzystanie z plików cookie, zmień ustawienia przeglądarki.

W celu szybkiego kontaktu proszę o wysłanie maila na:
biuro@tlmc.pl
Telefon: 668 367 873

Pamiętaj żeby sprawdzić cennik tłumaczeń zobaczysz że oferuję tanie lub najtańsze tłumaczenia.

Wycena - cennik tłumaczeń

Cenę tłumaczenia staram się za każdym razem ustalać indywidualnie. Pamiętaj że u mnie obowiązuję darmowa wycena tłumaczenia przed przyjęciem zlecenia. Na jej ostateczny kształt wpływają następujące czynniki:

Język tłumaczenia - jak mawiają teoretycy przekładu, tak naprawdę tłumaczyć można tylko na język ojczysty. Jednak większość tłumaczy zajmuje się także przekładem z języka polskiego na obcy. Takie tłumaczenie z racji większego stopnia trudności jest nieco droższe.
Rodzaj tekstu – sprawa jest prosta pewne teksty są mniej wymagające od innych. Tłumaczę od prostych tekstów aż po tesksty specjalistyczne, które są pełne wyszukanego słownictwa. Cena wzrasta wraz ze stopniem trudności tekstu.
Ilość stron – jako stronę przyjmuje 1800 znaków ze spacjami. Ilość znaków można najprościej sprawdzić w programie MS Word za pomocą funkcji statystyka wyrazów dostępnej w zależności od wersji programu z menu Narzędzia lub Recenzja.
Termin – Im więcej mam czasu na wykonanie tłumaczenia tym mniejszy będzie jego koszt. Oczywiście jestem w stanie tłumaczyć w trybie ekspresowym jednak oznacza to pewny wzrost kosztów tłumaczenia.

Kierunek tłumaczenia
Tryb zwykły
(do 5 stron dziennie)
Tryb przyspieszony
(6-10 stron dziennie)
Tryb ekspresowy
(powyżej 10 stron dziennie)
Polski 22 24 28
Angielski 25 28 30

Nie pobieram dodatkowych opłat za tłumaczenie:
Płatność
W przypadku nowych zleceniodawców opłatę za tłumaczenie pobieram z góry. Jednak dopiero po wykonaniu tłumaczenia. Wpłat można dokonywać na konto w Mbanku lub Inteligo oraz za pośrednictwem PayPal. Po otrzymaniu wpłaty niezwłocznie wysyłam plik z tłumaczeniem. Istnieje możliwość odbioru osobistego tłumaczenia w Częstochowie lub we Wrocławiu. Oczywiście chęć odbioru osobistego należy zakomunikować wcześniej.

Powyższe ceny są cenami netto oraz nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Są jedynie opisem czynników które biorę pod uwagę podczas wyceny tłumaczenia.
Wystawiamy faktury VAT, współpracujesz z firmą!
Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.
Tłumaczenia za darmo!
Jeżeli prowadzisz ciekawy serwis www, potrzebujesz tłumacza jednak brakuje Ci środków finansowych. Zwróć się do mnie, oferuję darmowe tłumaczenia wzamian za umieszczenie linku do mojej strony.
Oferta skierowana jest do właścicieli serwisów: Jeżeli Twoja strona spełnia podane warunki zapraszam do działu kontakt

Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.