Korzystanie z witryny www.przeklad24.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na korzystanie z plików cookie, zmień ustawienia przeglądarki.

W celu szybkiego kontaktu proszę o wysłanie maila na:
biuro@tlmc.pl
Telefon: 668 367 873

Pamiętaj żeby sprawdzić cennik tłumaczeń zobaczysz że oferuję tanie lub najtańsze tłumaczenia.

Obsługa językowa firm

Bardzo często zdarza się że dane przedsiębiorstwo potrzebuje pilnie osoby biegle władającej językiem angielskim, w takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy doświadczonego tłumacza. Kompleksowa obsługa językowa firm zapewni danemu przedsiębiorstwu skuteczne działanie na polu międzynarodowym. Obsługa językowa przedsiębiorstwa powinna być przeprowadzana przez doświadczonego tłumacza, ponieważ w świecie biznesu nie można pozwolić sobie na pomyłkę, tłumacz musi również liczyć się z tym że jego pomoc lingwistyczna musi być gotowa do pracy 24 godziny na dobę. Bardzo często od szybkości działania zależy czy dany interes się uda czy nie. Oferując obłsugę językową firm jestem w pełni świadom tych wymagań.

Tłumaczenie korespondencji firmowej

Z chęcią zajmę się tłumaczeniem bieżącej korespondencji w firmie. Napiszę list do partnera handlowego, wyślę ofertę, napiszę zapytanie.